Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodu i próbowali ukraść paliwo. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mają na swoim koncie również napad na sklep w Wacławicach.
Sprawcami okazali się mieszkańcy powiatu przemyskiego w wieku 20 i 26 lat. Policjanci zdobyli dowody na to, że mężczyźni już wcześniej kilka razy włamywali się do samochodów, by kraść z nich paliwo oraz katalizatory. Oni również odpowiadają za napad na ekspedientkę w Wacławicach w gm. Orły. Grożąc kobiecie nożem, zabrali blisko 700 złotych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze