Reklama

Odpowiedzą za włamania i napad

05/04/2015 16:11

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodu i próbowali ukraść paliwo. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani mają na swoim koncie również napad na sklep w Wacławicach.

Sprawcami okazali się mieszkańcy powiatu przemyskiego w wieku 20 i 26 lat. Policjanci zdobyli dowody na to, że mężczyźni już wcześniej kilka razy włamywali się do samochodów, by kraść z nich paliwo oraz katalizatory. Oni również odpowiadają za napad na ekspedientkę w Wacławicach w gm. Orły. Grożąc kobiecie nożem, zabrali blisko 700 złotych.
Decyzją sądu obaj mężczyźni trafili do aresztu na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 3 lata.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości