30. maja w Poznaniu odbyły się XII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Wzięli w niej udział również przedstawiciele Podkarpacia, a dokładniej podopieczni przemyskiego uczniowskiego klubu sportowego Gladiator.
Wystartowali w wyścigach kolarskich. Nie obyło się bez sukcesów. Zmotywowani i doskonale wyszkoleni uczestnicy stanęli na podium aż trzykrotnie.
Krzysztof Czajka został podwójnym złotym medalistą w wyścigach na dystansie 1km i 5km, a Emilia Hanas zdobyła srebro na kilometrowym odcinku trasy.
Serdecznie gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze