Reklama

Ogólnopolskie, trzykrotne podium dla podopiecznych Gladiatora

30. maja w Poznaniu odbyły się XII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Wzięli w niej udział również przedstawiciele Podkarpacia, a dokładniej podopieczni przemyskiego uczniowskiego klubu sportowego Gladiator.

Wystartowali w wyścigach kolarskich. Nie obyło się bez sukcesów. Zmotywowani i doskonale wyszkoleni uczestnicy stanęli na podium aż trzykrotnie.

Krzysztof Czajka został podwójnym złotym medalistą w wyścigach na dystansie 1km i 5km, a Emilia Hanas zdobyła srebro na kilometrowym odcinku trasy.

Serdecznie gratulujemy!


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama