– Jest w Wybrzeżu Dubieckim miejsce, w którym kierowcy muszą zachować nad wyraz dużą ostrożność ze względu na ograniczoną przez wybujałą roślinność widoczność – nakreśla problem nasza Czytelniczka.
– Zieleń nie powinna zagrażać w bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego oraz ograniczać wymaganego pola widoczności, niestety, jak widać na zdjęciu, tak się często dzieje. Może należałoby zadbać o monitorowanie takich terenów na terenie gminy i podjąć stosowne działania we współpracy instytucjami państwowymi, a w razie zaniedbań nakładać kary administracyjne – komentuje mieszkanka, apelując o reakcję stosownych służb.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze