Reklama

Okaleczył się na oczach przechodniów

03/08/2016 18:00

Spore zamieszanie wywołał mężczyzna, który w ubiegłą środę późnym popołudniem okaleczył się obok poczty głównej w Jarosławiu. Duża plama krwi przy ławce, na której siedział, długo budziła zainteresowanie, a mieszkańcy zastanawiali się, co było powodem tak drastycznego czynu.

Siedzący na ławce człowiek zaczął się ciąć nożem. Popłynęła krew. Zanim przyjechali policjanci i pogotowie ratunkowe mężczyzna dość poważnie się poranił. Został[paywall] zabrany do szpitala.

Z informacji uzyskanych w jarosławskiej prokuraturze rejonowej wynika, że był on pacjentem miejscowego szpitala psychiatrycznego. Leczono go m.in. z powodu autoagresji. Niedawno opuścił szpital. Lekarze liczyli, że pacjent może samodzielnie funkcjonować pod warunkiem stosowania się do ich zaleceń. Niestety agresja skierowana we własną stronę znów się pojawiła. Mężczyzna trafił z powrotem do placówki psychiatrycznej. Po podleczeniu najprawdopodobniej zostanie skierowany pod opiekę ośrodka pomocy społecznej, ponieważ  nie jest on w stanie samodzielnie zadbać o własne zdrowie i życie.

Do zdarzenia doszło w środę, 20 lipca. 


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości