Reklama

Okiem Czepialskiego: niebezpieczny próg przy wjeździe na kładkę pieszo-rowerową

04/09/2022 08:09

Przy wjeździe na kładkę pieszo-rowerową od strony Wybrzeża Marszałka J. Piłsudskiego jest niewielka szczerba, która tworzy niebezpieczny próg.

Niby drobiażdżek, ale rowerzyści w tym miejscu muszą szczególnie uważać.

– Jeżeli najedziemy na kant tej dziury, mając oba koła ustawione w linii prostej, odczujemy jedynie uderzenie, które może uszkodzić dętkę. Natomiast w sytuacji, kiedy skręcamy z chodnika na kładkę i kąt natarcia przedniego koła na przeszkodę jest większy, czeka nas murowana wywrotka – mówi doświadczony cyklista.

W tym przypadku wystarczy dwie garście betonu, żeby wypełnić dziurę i po kłopocie.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości