Temat braku możliwości uiszczania, jak dotychczas, opłat czynszowych bez ponoszenia prowizji zgłosił nam jeden z lokatorów kamienic administrowanych przez spółkę PGM. – Podobno z zajmującą się tym agencją płatniczą nie przedłużono umowy, przez co koszty prowizji ponosimy my, mieszkańcy – zauważył. Sprawdziliśmy u źródła, co leży u źródła wprowadzonych zmian, dla mieszkańców stanowiących faktycznie obciążenie finansowe.
– Suma 4,30 zł nie jest może wielka, a właśnie tyle zapłacić trzeba teraz za prowizję, opłacając czynsz za mieszkanie. Jednak dla osoby starszej, a właśnie tacy mieszkańcy przeważają w kamienicach PGM, to wcale nie tak mało. Starszy człowiek nie jest obeznany z internetem i, chcąc ominąć opłatę, nie przeleje pieniędzy w domu z własnego konta internetowego.
A to obecnie jedyne rozwiązanie, by dodatkowych kosztów nie ponosić. Bo i w elektrowni, i na Wodnej za przelew w agencji płatniczej teraz płacić trzeba. Co więcej zlikwidowano też okienko kasowe agencji Monetia w siedzibie PGM przy Kopernika, które było dla większości mieszkańców i wygodne, i dawało szansę zaoszczędzenia tych paru złotych w portfelu. Chodzą słuchy, że PGM po prostu nie przedłużył z agencją umowy, co odbija się teraz na nas – zrelacjonował sytuację jeden z lokatorów, prosząc o skuteczną interwencję.
Reklama
W powyższej sprawie skontaktowaliśmy więc z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Przemyślu. Radca prawny w PGM Mateusz Cielecki nie zaprzeczył, że...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 61% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze