Reklama

Oko w oko z dinozaurami

W drugim tygodniu czerwca uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu wraz z wychowawcami poszukiwali śladów dinozaurów w bałtowskim kompleksie turystycznym „JuraPark”.

Dzieci podczas wycieczki odkrywały fascynujący świat sprzed milionów lat. Mogły podziwiać mezozoiczne olbrzymy naturalnej wielkości oraz z bliska obserwować życie dzikich zwierząt. Hitem wycieczki była wizyta w Prehistorycznym Oceanarium. Tu można było obejrzeć podwodne gatunki, które żyły na ziemi tysiące lat temu, do tej pory znane jedynie z książek.

Wycieczka była możliwa dzięki wsparciu: PGNiG oddział w Sanoku oraz firm „Piotruś Pan”,  Antyki P. Bolechowski, P. Damaszko i Albatros Bus.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości