W Ustrzykach Dolnych odbyło się 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorów. Wzięła w nim udział trójka zawodników przemyskiego Nurtu: Aleksandra Makar, Gracjan Dębski oraz Wojciech Dębski. Znakomicie zaprezentowała się ta pierwsza, która wygrała całe zawody! Gratulujemy!
Ola w grupie pokonała 3:0 Maję Wojtyłę oraz 3:0 Annę Rogalę (obie KU AZS Politechnika Rzeszów). Następnie w ćwierćfinale wygrała 3:0 z Leną Dołżycką (LUKS Pionier Średnia Wieś), w półfinale ograła 3:1 Zuzannę Kwaśnicką (UKS MOSiR Dukla).
W finale spotkała się z...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 81% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze