Reklama

Opłatek u sybiraków z udziałem najmłodszych

Tradycją stały się już wizyty maluchów z Przedszkola nr 3 w Przemyślu w siedzibie przemyskiego oddziału Związku Sybiraków Polskich. Tym razem dzieci uświetniły swoim występem spotkanie opłatkowe.

Rozmowy z bezpośrednimi świadkami wydarzeń to dla dzieci i młodzieży najlepsza lekcja historii. Wiedzą o tym pracownicy przemyskiego przedszkola przy ulicy Barskiej, angażując swoich podopiecznych w przeróżne inicjatywy, które przypominają o ważnych wydarzeniach z czasów zamierzchłych.

Tym razem przedszkolaki z grupy V, pod okiem Doroty Tomaszewskiej, Teresy Bobko i Magdaleny Owsięgi-Antochów, przygotowały wzruszający program artystyczny, który zaprezentowały przemyskim sybirakom. Ci nagrodzili występ brawami i bardzo chętnie przyłączyli się do wspólnego kolędowania. Na zakończenie maluchy otrzymały słodkie niespodzianki.

Reklama


fot.zbiory przedszkola


fot.zbiory przedszkola
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości