Tłumy widzów przyszły obejrzeć spektakl "Opowieść wigilijna" na motywach powieści Charlesa Dickensa. Ze względu na ogromne zainteresowanie sztukę zdecydowano się wystawić drugi raz.
Po raz pierwszy spektakl wystawiono 7 stycznia. Powtórka dziś o 17.00. [paywall]Opowieść wigilijna to historia, która od lat porusza serca czytelników i widzów. Opowiada o chciwym i zgorzkniałym kupcu Scrooge’u, którego czekały kolejne samotne święta Bożego Narodzenia. Nie było to jednak dla niego żadnym powodem do zmartwienia. Wręcz przeciwnie – najchętniej spędziłby ten dzień pomnażając swój majątek. Tym razem jednak wizyta „niespodziewanych gości” sprawiła, że postanowił odmienić całe swoje dotychczasowe życie.
W spektaklu wystąpili pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy, pracownicy Urzędu Gminy w Birczy oraz dzieci i młodzież szkolna. W rolę głównego bohatera wcieliła się dyrektor GOKSiT Sylwia Grygier.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze