Reklama

Orkiestra dostała nowe instrumenty

27/07/2019 11:00

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tryńczy już niebawem zyska zupełnie nowe brzmienie. Wszystko to za sprawą instrumentów, które w ubiegły piątek otrzymali muzycy wchodzący w skład orkiestry.

Przekazanie zestawu instrumentów dętych i zestawu perkusyjnego, które miało miejsce 18 lipca w budynki urzędu gminu w Tryńczy to zwieńczenie starań Parafialnego Stowarzyszenia Rozwoju „Wiara” wspartego przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Sanu”[paywall]. Stowarzyszenie wzięło udział w naborze wniosków w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, dzięki czemu pozyskało dofinansowanie pozwalające przeznaczyć 50 tys. zł na doposażenie Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy. W przedsięwzięcie wyposażania muzyków zaangażowała się także Rada Gminy Tryńcza, której pożyczka umożliwiła zabezpieczenie finansowe operacji zakupu instrumentów.


fot.UG Tryńcza
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama