Reklama

ORLEN Upstream SRS umocnił się w fotelu lidera

Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli I-ligowi piłkarze ręczni ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Grając na pół gwizdka, pokonali w hali POSiR outsidera z Sandomierza. Wisła zasłużyła na takie same brawa jak gospodarze, bo zaprezentowała się bardzo ambitnie i bez kompleksów. Przemyślanie w kolejnym domowym spotkaniu nie zachwycili, ale zainkasowali kolejny komplet punktów, który pozwolił im się umocnić w fotelu lidera.

Jeśli gospodarze przystąpiliby do tej konfrontacji z szacunkiem dla rywala, odpowiednią koncentracją i mobilizacją, nie byłoby mowy o jakimkolwiek sensacyjnym rozstrzygnięciu. Możliwości, umiejętności i doświadczenie zdecydowanie było po ich stronie. Po kapitalnym występie w Zamościu można było się spodziewać, że tym razem większych fajerwerków nie będzie. I tak było w istocie. Lider odniósł pewne zwycięstwo, choć patrząc na końcowy rezultat, można odnieść wrażenie, iż łatwo nie było…



ORLEN Upstream SRS Przemyśl – Wisła Sandomierz 32:30 (17:14)
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 0, K. Kroczek 0, Stołowski 0, Kubik 2, M. Nowak 3, Kipp 0, Drozdalski 6, M. Kroczek 7, Dutka 2, Światłowski 4, Kulka 7, Michał Kubisztal 1, A. Nowak 0.
Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński – Szklarski 0, Kabata 5, Białkowski 0, Rusin 7, Statuch 0, Wiącek 2, Chudzik 0, Malinowski 7, Pawelczyk 1, Skuciński 2, Kozioł 0, Werstler 6.
Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: ORLEN Upstream SRS – 6 min; Wisła – 8 min. Mecz bez udziału publiczności.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama