Reklama

Orszak Trzech Króli w Radymnie

Urząd Miejski w Radymnie, Miejski Ośrodek Kultury oraz parafie pw. św. Wawrzyńca i Najświętszego Serca Pana Jezusa są organizatorami wyjątkowego przedstawienia Orszaku Trzech Króli.

Inscenizacja odbędzie się 6 stycznia 2016 r. o godz. 13. Zielony Orszak Azjatycki wyruszy z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niebieski Orszak Afrykański wyruszy z ul. Kościuszki zaś Czerwony Orszak Europejski wyruszy z ul. Kochanowskiego. Po dojściu wszystkich orszaków na radymniański rynek odbędzie się inscenizacja „Walka Dobra ze Złem”, przemarsz do kościoła pw. św. Wawrzyńca, hołd Trzech Króli i wspólne kolędowanie. Na koniec odprawiona zostanie msza święta. Zapraszamy!


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości