Urząd Miejski w Radymnie, Miejski Ośrodek Kultury oraz parafie pw. św. Wawrzyńca i Najświętszego Serca Pana Jezusa są organizatorami wyjątkowego przedstawienia Orszaku Trzech Króli.
Inscenizacja odbędzie się 6 stycznia 2016 r. o godz. 13. Zielony Orszak Azjatycki wyruszy z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niebieski Orszak Afrykański wyruszy z ul. Kościuszki zaś Czerwony Orszak Europejski wyruszy z ul. Kochanowskiego. Po dojściu wszystkich orszaków na radymniański rynek odbędzie się inscenizacja „Walka Dobra ze Złem”, przemarsz do kościoła pw. św. Wawrzyńca, hołd Trzech Króli i wspólne kolędowanie. Na koniec odprawiona zostanie msza święta. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze