Do Sądu Okręgowego w Przemyślu wpłynął wniosek tutejszej Prokuratury Okręgowej o skazanie bez przeprowadzania rozprawy 9 mężczyzn. Są oskarżeni o popełnienie przestępstw karno-skarbowych i imigracyjnych.
Jak ustalono w toku śledztwa[paywall], Andrzej B., 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego założył i kierował zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym handlem papierosami. Ponadto wspólnie z obywatelami Ukrainy założył grupę, która organizowała nielegalne przekroczenia granicy państwowej RP z Ukrainą. W marcu br. mężczyzna pomógł w jej przekroczeniu 7 Afgańczykom, a następnie po odebraniu ich od przewoźników, próbował zorganizować dalszy transport w głąb kraju.
– Wszyscy podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im przestępstw i wyrazili wolę dobrowolnego poddania się zaproponowanej przez prokuratora karze – poinformowała prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nasz region a tak ze miasto kryminałem stoi.Jak sie mówi o Podkarpaciu a także o Przemyślu i to nie tylko w mediach krajowych to tylko i wyłącznie w aspekcie kryminalnym.Jest to bardzo przykre ale niestety prawdziwe.Jak to się stało,ze region o najwyższym stopniu religijności , dobrych zasad moralnych,uczciwości i honorze opanowany został w całości przez element kryminalny i różnej maści złoczyńców.
Anty-POLSKI krętaczu . Sprawdż najpierw w statystykach , ile to przestępstw , nawet w rozbiciu na poszczególne kategorie jest popełnianych w pozostałych województwach , a póżniej będziesz jątrzył. KRÓTKO , MASZ DANE Z WOJEWÓDZTW? OCZYWIŚCIE ,ŻE NIE , BO GDZIE BY SIĘ CHCIAŁO , PRZECIEŻ PROŚCIEJ JEST PLUĆ JADEM POSIARSKIM .
Niestety oddźwięk społeczny jest trochę inny jak statystyki dotyczące drobnych krętactw drobnych cwaniaczków.O Podkarpaciu i o Przemyślu w publikatorach mówi sie ostatnio przez kilka miesięcy prawie codziennie i to nie w najlepszym świetle.Mówi sie o naszych"ełytach" oraz ich "drobnych wybrykach" Ale tak sie składa,ze "ełyty" te wywodzą sie tylko z jednego ugrupowania.Zgadnij z jakiego.
Nasz region a tak ze miasto kryminałem stoi.Jak sie mówi o Podkarpaciu a także o Przemyślu i to nie tylko w mediach krajowych to tylko i wyłącznie w aspekcie kryminalnym.Jest to bardzo przykre ale niestety prawdziwe.Jak to się stało,ze region o najwyższym stopniu religijności , dobrych zasad moralnych,uczciwości i honorze opanowany został w całości przez element kryminalny i różnej maści złoczyńców.
Anty-POLSKI krętaczu . Sprawdż najpierw w statystykach , ile to przestępstw , nawet w rozbiciu na poszczególne kategorie jest popełnianych w pozostałych województwach , a póżniej będziesz jątrzył. KRÓTKO , MASZ DANE Z WOJEWÓDZTW? OCZYWIŚCIE ,ŻE NIE , BO GDZIE BY SIĘ CHCIAŁO , PRZECIEŻ PROŚCIEJ JEST PLUĆ JADEM POSIARSKIM .
Niestety oddźwięk społeczny jest trochę inny jak statystyki dotyczące drobnych krętactw drobnych cwaniaczków.O Podkarpaciu i o Przemyślu w publikatorach mówi sie ostatnio przez kilka miesięcy prawie codziennie i to nie w najlepszym świetle.Mówi sie o naszych"ełytach" oraz ich "drobnych wybrykach" Ale tak sie składa,ze "ełyty" te wywodzą sie tylko z jednego ugrupowania.Zgadnij z jakiego.