Reklama

Oskarżeni chcą poddać się karze

12/08/2019 12:57

Do Sądu Okręgowego w Przemyślu wpłynął wniosek tutejszej Prokuratury Okręgowej o skazanie bez przeprowadzania rozprawy 9 mężczyzn. Są oskarżeni o popełnienie przestępstw karno-skarbowych i imigracyjnych.

Jak ustalono w toku śledztwa[paywall], Andrzej B., 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego założył i kierował zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym handlem papierosami. Ponadto wspólnie z obywatelami Ukrainy założył grupę, która organizowała nielegalne przekroczenia granicy państwowej RP z Ukrainą. W marcu br. mężczyzna pomógł w jej przekroczeniu 7 Afgańczykom, a następnie po odebraniu ich od przewoźników, próbował zorganizować dalszy transport w głąb kraju.

– Wszyscy podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im przestępstw i wyrazili wolę dobrowolnego poddania się zaproponowanej przez prokuratora karze – poinformowała prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-08-12 13:32:35

    Nasz region  a tak ze miasto kryminałem stoi.Jak sie mówi o Podkarpaciu  a także o Przemyślu  i to nie tylko w mediach krajowych to tylko i wyłącznie w aspekcie kryminalnym.Jest to bardzo przykre ale niestety prawdziwe.Jak to się stało,ze region o najwyższym stopniu religijności , dobrych zasad moralnych,uczciwości i honorze  opanowany został w całości przez element kryminalny i różnej maści złoczyńców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2019-08-12 16:35:35

    Anty-POLSKI   krętaczu . Sprawdż najpierw w statystykach  , ile to przestępstw  , nawet w rozbiciu na poszczególne kategorie jest popełnianych w pozostałych województwach , a póżniej będziesz jątrzył. KRÓTKO , MASZ DANE  Z WOJEWÓDZTW? OCZYWIŚCIE ,ŻE NIE , BO GDZIE BY SIĘ CHCIAŁO , PRZECIEŻ PROŚCIEJ JEST PLUĆ JADEM  POSIARSKIM . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-08-12 19:50:28

    Niestety oddźwięk społeczny jest trochę inny jak statystyki dotyczące drobnych krętactw drobnych cwaniaczków.O Podkarpaciu i o Przemyślu w publikatorach mówi sie ostatnio przez kilka miesięcy prawie codziennie i to nie w najlepszym świetle.Mówi sie o naszych"ełytach" oraz ich "drobnych wybrykach" Ale tak sie składa,ze "ełyty" te wywodzą sie tylko z jednego ugrupowania.Zgadnij z jakiego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama