Reklama

Ostre cięcie kursów autobusów

16/01/2016 07:33

– Nie do końca rozumiem, dlaczego Miejski Zakład Komunikacji wycofuje niektóre kursy autobusowe w czasie świątecznej przerwy w nauce. Zakładam, że pewnie chodzi o mniejszą niż zwykle liczbę pasażerów, bo uczniowie bardzo często podróżują autobusami. Tylko co w takim razie mają zrobić inni mieszkańcy, dojeżdżający o stałych porach do pracy? O nich nikt nie pomyślał, a szkoda.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama