– Nie do końca rozumiem, dlaczego Miejski Zakład Komunikacji wycofuje niektóre kursy autobusowe w czasie świątecznej przerwy w nauce. Zakładam, że pewnie chodzi o mniejszą niż zwykle liczbę pasażerów, bo uczniowie bardzo często podróżują autobusami. Tylko co w takim razie mają zrobić inni mieszkańcy, dojeżdżający o stałych porach do pracy? O nich nikt nie pomyślał, a szkoda.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze