Otwarte lekcje i happening na temat autyzmu dziecięcego to pomysł Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu. W placówce tej uczy się 17 dzieci autystycznych.
Dyrektor SP 11 Anna Korczewska nie ukrywa, że zależy jej na tym, aby integracja z osobami niepełnosprawnymi w szkole była z prawdziwego zdarzenia. Stąd inicjatywa szkolna pod hasłem: „Zapal się na niebiesko dla autyzmu” z okazji Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu, który przypadał 2 kwietnia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze