Reklama

Otwarto drugą część obwodnicy Przemyśla (zdjęcia)

03/04/2015 13:55

Od dzisiaj, 3 bm. od godziny 15 kierowcy mogą jeździć drugą częścią wschodniej obwodnicy Przemyśla.

– Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o dopuszczeniu do użytkowania nowego odcinka drogi obwodowej miasta Przemyśla – poinformował dzisiaj Rafał Porada z Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Budowa drugiej, 4-kilometrowej części wschodniej obwodnicy nadsańskiego miasta trwała 18 miesięcy.  Połączyła ona ulicę Lwowską z ulicą Słowackiego.  Dzięki niej możliwy będzie łatwiejszy dojazd do wciąż świecącej pustkami strefy ekonomicznej oraz planowanego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Malhowicach. Obwodnica ma 4 pasy ruchu (po 2 w każdą stronę), w jej ciągu znajduje się wiadukt nad linią kolejową. Po obu stronach usytuowano ścieżki dla pieszych i rowerzystów. 

Inwestycja kosztowała ponad 100 milionów złotych. Większość tej kwoty pochodziło z budżetu Unii Europejskiej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wojtekjd - niezalogowany 2015-04-03 21:57:10

    Tylko czekać na pierwszy/e fotoradar/y, przecież część musi się zwrócić. . .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    daro - niezalogowany 2015-04-04 09:24:38

    A znakow ponastawiali...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kar - niezalogowany 2015-04-04 11:41:59

    Budowlai 18 miesiecy dziura na dziurze była na ulicy Lwowskiej codziennie jezdzilem tamtendy z potrzeby zycia, zawieszenie poszło w całosci , to zwroci za to teraz mi?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama