Od dzisiaj, 3 bm. od godziny 15 kierowcy mogą jeździć drugą częścią wschodniej obwodnicy Przemyśla.
– Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o dopuszczeniu do użytkowania nowego odcinka drogi obwodowej miasta Przemyśla – poinformował dzisiaj Rafał Porada z Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
Budowa drugiej, 4-kilometrowej części wschodniej obwodnicy nadsańskiego miasta trwała 18 miesięcy. Połączyła ona ulicę Lwowską z ulicą Słowackiego. Dzięki niej możliwy będzie łatwiejszy dojazd do wciąż świecącej pustkami strefy ekonomicznej oraz planowanego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Malhowicach. Obwodnica ma 4 pasy ruchu (po 2 w każdą stronę), w jej ciągu znajduje się wiadukt nad linią kolejową. Po obu stronach usytuowano ścieżki dla pieszych i rowerzystów.
Inwestycja kosztowała ponad 100 milionów złotych. Większość tej kwoty pochodziło z budżetu Unii Europejskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko czekać na pierwszy/e fotoradar/y, przecież część musi się zwrócić. . .
Budowlai 18 miesiecy dziura na dziurze była na ulicy Lwowskiej codziennie jezdzilem tamtendy z potrzeby zycia, zawieszenie poszło w całosci , to zwroci za to teraz mi?
Po co , na co , komu , kasa wywalona w błoto . Chyba tylko po to aby pikulickie i nehrybeckie mieli skróty do McDonalda po nocnych dyskotekach i na Niedzielne wypady do Tesco
Jak to kto? Oczywiście że nikt ;-)
Droga otwarta, to fakt, ale ścieżki rowerowe przy Lwowskiej i Słowackiego to tak popieprzyli, że aż się nóż w kieszeni otwiera. Z powodu trzech lub czterech kurnych chat przy Lwowskiej i dwóch walących się ruder przy Słowackiego ścieżki rowerowe pokręcone a i gdzie nie gdzie zanikają. Chodniki w niektórych miejscach to może całe 50cm szerokości mają (vide pod skarbówką). Popieprzone miasto, projektant i ten co to wszystko zatwierdził. Ciekawe czemu w Rzeszowie jak coś już budują to robią to jak należy a nie lawirują wśród eternitem krytych chałup?
http://www.fakt.pl/polityka/matka-andrzeja-dudy-tlumaczy-sie-ze-zbierania-podpisow,film,535698.html
mogą https://www.youtube.com/watch?v=rps6-Qco5e0
Tylko czekać na pierwszy/e fotoradar/y, przecież część musi się zwrócić. . .
A znakow ponastawiali...
Budowlai 18 miesiecy dziura na dziurze była na ulicy Lwowskiej codziennie jezdzilem tamtendy z potrzeby zycia, zawieszenie poszło w całosci , to zwroci za to teraz mi?