Prezes i menadżer KSTS Oxynet Jarosław Kamil Dziukiewicz i pełnomocnik zarządu spółki Oxynet, dyrektor zarządzający Andrzej Masiewicz parafowali dzisiaj (30 sierpnia br.) umowę, na mocy której firma Oxynet wciąż będzie sponsorem tytularnym klubu występującego w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego Mężczyzn w sezonie 2023 – 2024.
O tym, że firma Oxynet będzie patronować jarosławskiemu zespołowi, który w nadchodzącym sezonie ma spore aspiracje, wiadomo było od pewnego czasu. Ale profesjonaliści mają to do siebie, że lubią mieć wszystko zapięte na ostatni guzik.
– Chcemy współpracować dalej, chcemy wciąż stawiać na sport. Dotychczasowa współpraca przebiegała bardzo owocnie i mam wielką nadzieję, że tak będzie. Mamy pierwsze sukcesy, czekamy na kolejne
– powiedział A. Masiewicz.
– Bardzo się cieszę z dzisiejszego przedłużenia współpracy. Nie będę ukrywać, że kiedy rok temu podpisywaliśmy umowę sponsorską, miałem pewne obawy. Ale te błyskawicznie zostały rozwiane. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to co się działo przez ten rok, było naszym wspólnym sukcesem. Sportowym i organizacyjnym
Reklama
– stwierdził K. Dziukiewicz.
Oczywiście obaj panowie szczegółów umowy (czytaj: kwot) nie chcieli ujawnić, ale prezes i menadżer KSTS Oxynetu powiedział krótko, że jest bardzo zadowolony z jej warunków.
Po parafowaniu umowy sponsorskiej A. Masiewicz wręczył K. Dziukiewiczowi statuetkę z podziękowaniami za wybitne zaangażowanie i profesjonalne prowadzenie klubu.
– Przypominam sobie, jak przed jednym z meczów Kamil powiedział mi, że nie mógł spać, obmyślał strategię, wyobrażał sobie jak ten mecz powinien wyglądać. Bardzo mi się to spodobało. To wyraz absolutnego zaangażowania i oddania klubowi i dyscyplinie. Niezwykle to cenię
Reklama
– dodał A. Masiewicz.
– Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie tych nieprzespanych nocy będzie więcej
– zripostował z uśmiechem K. Dziukiewicz, dodając:
– Muszę dodać, że nie byłoby nas w miejscu, w którym jesteśmy, gdyby nie wsparcie i innych sponsorów. Mam tu na myśli: spółkę Polski Cukier, powiat jarosławski, województwo podkarpackie czy miasto Jarosław.
Podczas uroczystości obaj panowie zaprezentowali oficjalne koszulki meczowej, w których będą występować zawodnicy KSTS Oxynet w mistrzowskich zmaganiach.
Dotychczasowi sponsorzy jarosławskiego tenisa stołowego (PKS Kolping, firma FRAC, Sokołów SA) mają w swoim „życiorysie” medale, wywalczone przez zespół, którego były sponsorem. Pora na spółkę Oxynet! –
Gwarantuję ogrom emocji w nadchodzącym sezonie i obiecuję, że zrobimy wszystko, aby wrócić na swoje miejsce. Aby wrócić na podium Drużynowych Mistrzostw Polski
– zapewnił K. Dziukiewicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze