Reklama

Pacjent może jednak mieć komfort

12/10/2016 07:24

– W ostatnim numerze, w rubryce „Sygnały” jeden z czytelników narzekał na brak możliwości zarejestrowania się do lekarza na określoną godzinę w przychodni przy Grunwaldzkiej i tworzące się w związku z tym kolejki pod budynkiem przed godziną 8 rano. Ja chciałbym dorzucić swoje 3 grosze w tym temacie.

Ja korzystam z usług przychodni przy Świętego Jana i muszę przyznać, że od ponad roku problemu z umówieniem wizyty na konkretną godzinę nie mam. Okazuje się, że można jednak tak zorganizować pracę przychodni, by pacjenci nie musieli zbyt długo czekać. Jeśli potrzebuję recepty, mogę wysłać kogoś z rodziny, by w moim imieniu poprosiła o nią lekarza. To pozytywny przykład praktyk w służbie zdrowia, a przecież taka sytuacja powinna być chyba normą.

mieszkaniec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2016-10-12 20:29:49

    Zgadza się, pacjent może mieć komfort, czyli prowadzić odpowiedni tryb życia i co za tym idzie omijać te tzw. placówki zdrowia i konowałów szerokim łukiem.   NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - HARMONICA.PL YOUTUBE.COM - ASPEKTY PRZEJŚCIA NA WEGETARIANIZM YOUTUBE.COM - VOIVOD - RAVENOUS MEDICINE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama