– W ostatnim numerze, w rubryce „Sygnały” jeden z czytelników narzekał na brak możliwości zarejestrowania się do lekarza na określoną godzinę w przychodni przy Grunwaldzkiej i tworzące się w związku z tym kolejki pod budynkiem przed godziną 8 rano. Ja chciałbym dorzucić swoje 3 grosze w tym temacie.
Ja korzystam z usług przychodni przy Świętego Jana i muszę przyznać, że od ponad roku problemu z umówieniem wizyty na konkretną godzinę nie mam. Okazuje się, że można jednak tak zorganizować pracę przychodni, by pacjenci nie musieli zbyt długo czekać. Jeśli potrzebuję recepty, mogę wysłać kogoś z rodziny, by w moim imieniu poprosiła o nią lekarza. To pozytywny przykład praktyk w służbie zdrowia, a przecież taka sytuacja powinna być chyba normą.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zgadza się, pacjent może mieć komfort, czyli prowadzić odpowiedni tryb życia i co za tym idzie omijać te tzw. placówki zdrowia i konowałów szerokim łukiem. NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - HARMONICA.PL YOUTUBE.COM - ASPEKTY PRZEJŚCIA NA WEGETARIANIZM YOUTUBE.COM - VOIVOD - RAVENOUS MEDICINE
Zgadza się, pacjent może mieć komfort, czyli prowadzić odpowiedni tryb życia i co za tym idzie omijać te tzw. placówki zdrowia i konowałów szerokim łukiem. NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - HARMONICA.PL YOUTUBE.COM - ASPEKTY PRZEJŚCIA NA WEGETARIANIZM YOUTUBE.COM - VOIVOD - RAVENOUS MEDICINE