Reklama

Palenie śmieci na parkingach jest karygodne

11/01/2016 07:33

– Byłem świadkiem sytuacji, jak na jednym z przygranicznych parkingów ktoś spalał śmieci. Podobne praktyki nie należą tam do rzadkości. Zwróciłem nawet uwagę właścicielowi obiektu, ale odpowiedział, że nie wie, kto je pali. Problemu nikt nie zauważa, a przecież takie sytuacje są karygodne i nie powinny mieć miejsca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama