12 kwietnia br. w Przemyślu odbyły się uroczyste obchody 86. rocznicy zbrodni katyńskiej oraz Dnia Inwalidy Wojennego, w których udział wzięła asysta honorowa oraz kompania honorowa 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Uroczystości miały wybitnie patriotyczny charakter, gromadząc przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych, organizacji kombatanckich, młodzież szkolną oraz mieszkańców. Zaczęły się tradycyjnie w kościele oo. Karmelitów Bosych, w świątyni na przemyskim Karmelu. Do głównej ceremonii doszło przed pomnikiem Zesłańców Sybiru i Ofiar Katynia...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 86% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze