Reklama

Pani Urszula dołączyła do grona stulatków


W poniedziałek, 22 grudnia, do zaszczytnego grona stuletnich (i ponad stuletnich) mieszkańców Przemyśla dołączyła pani Urszula Fal.


Obchody 100. urodzin mają zwykle bardzo uroczysty charakter. Jubileusz ten jest symbolem mądrości, doświadczenia i niezwykłej historii człowieka, który był świadkiem całego stulecia wydarzeń. Każde takie święto staje się ważnym momentem nie tylko dla rodziny, lecz także dla całej społeczności. Nie inaczej było w przypadku urodzin pani Urszuli. Z kwiatami, prezentami i gorącymi życzeniami zdrowia pospieszyli m.in. prezydent miasta Wojciech Bakun czy kierownik inspektoratu ZUS Anna Petruch.

W liście gratulacyjnym , który otrzymała pani Urszula można przeczytać m.in.: „Sto lat życia to piękna opowieść pełna doświadczeń, wzruszeń, codziennych trosk i radości, które wspólnie tworzą historię naszego miasta. Pani losy są częścią tej historii, a Pani mądrość i życiowe doświadczenie stanowią bezcenny dar dla młodszych pokoleń”.

Reklama

Jubilatce składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy ogromu zdrowia, radości dnia codziennego i spokoju ducha, by jak najpełniej mogła cieszyć się kolejnymi, cudownymi latami.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama