W poniedziałek, 22 grudnia, do zaszczytnego grona stuletnich (i ponad stuletnich) mieszkańców Przemyśla dołączyła pani Urszula Fal.
Obchody 100. urodzin mają zwykle bardzo uroczysty charakter. Jubileusz ten jest symbolem mądrości, doświadczenia i niezwykłej historii człowieka, który był świadkiem całego stulecia wydarzeń. Każde takie święto staje się ważnym momentem nie tylko dla rodziny, lecz także dla całej społeczności. Nie inaczej było w przypadku urodzin pani Urszuli. Z kwiatami, prezentami i gorącymi życzeniami zdrowia pospieszyli m.in. prezydent miasta Wojciech Bakun czy kierownik inspektoratu ZUS Anna Petruch.

W liście gratulacyjnym , który otrzymała pani Urszula można przeczytać m.in.: „Sto lat życia to piękna opowieść pełna doświadczeń, wzruszeń, codziennych trosk i radości, które wspólnie tworzą historię naszego miasta. Pani losy są częścią tej historii, a Pani mądrość i życiowe doświadczenie stanowią bezcenny dar dla młodszych pokoleń”.
Jubilatce składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy ogromu zdrowia, radości dnia codziennego i spokoju ducha, by jak najpełniej mogła cieszyć się kolejnymi, cudownymi latami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze