Reklama

PANS oraz KMP w Przemyślu – porozumienie o bezpieczeństwie na terenie Uczelni

PANS w Przemyślu
31/12/2025 09:25

W duchu odpowiedzialności i wzajemnego zaufania, przemyska Uczelnia (reprezentowana przez JM Rektora dr. hab. Marka Delonga, prof. PANS) oraz Komenda Miejska Policji w Przemyślu (reprezentowana przez podinsp. dr. Janusza Kiszkę), zawarły porozumienie o współpracy na rzecz bezpieczeństwa na terenie obiektów PANS. To nie tylko formalny dokument, lecz przede wszystkim wyraz wspólnej troski o studentów, pracowników i gości Uczelni. Porozumienie zawarte 4 listopada br. ma również na celu podniesienie świadomości społeczności PANS o prawnych działaniach Policji, jak i szybką wymianę informacji między jednostkami.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/12/2025 09:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama