Dwóch kierowców, którzy przekraczali przejście graniczne w Budomierzu zostało ukaranych mandatami w związku z niezłożeniem deklaracji dewizowej oraz przemytem papierosów.
Kontrola pierwszego z pojazdów doprowadziła funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej do bagażu 35-letniego obywatela Ukrainy, w którym ukryta była gotówka w wysokości 30 tys. euro. Mężczyzna nie przedłożył deklaracji dewizowej, mundurowi ukarali go mandatem karnym.
W kolejnym kontrolowanym samochodzie, uwagę funkcjonariuszy zwrócił zbiornik paliwa – jak się okazało – przerobiony do przewozu nielegalnego towaru. Tym razem znalazło się w nim 4,7 tys. sztuk papierosów. I w tym przypadku 34- letni obywatel Ukrainy otrzymał mandat.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze