– Jestem klientką supermarketu po prawej przy ulicy Lwowskiej, jadąc w kierunku granicy. Mimo wielu interwencji w dalszym ciągu stoją tam porzucone samochody, które najzwyczajniej blokują miejsca parkingowe przysługujące klientom sklepu. I to zarówno miejsca dla inwalidów, jak i miejsca dla rodziców z małymi dziećmi. Notorycznie są one zajmowane przez ludzi, którym te miejsca zwyczajnie nie przysługują.
W efekcie dochodzi do sytuacji, że bardzo często muszę z małym dzieckiem pędzić z drugiego końca parkingu do wejścia, co jest szczególnie uciążliwe, gdy pada deszcz. Problem w szczególności dotyczy aut zza wschodniej granicy. Był on już nagłaśniany w lokalnych mediach, ale niewiele się w tej kwestii zmieniło. Myślę, że teraz pałeczka leży po stronie właściciela parkingu. Może powinien rozważyć zamontowanie przy wjeździe i wyjeździe z niego szlabanów i wydawanie bilecików parkującym? Myślę, że warto zrealizować ten pomysł. Osobna kwestia to handel wyrobami akcyzowymi, który kwitnie pod marketem.
Kilkukrotnie były mi one proponowane przez obywateli posługujących się wschodnim językiem. To trochę irytujące – narzeka na niedogodności Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pędzić to ukraińskie bydło jak najdalej od Polski. Dosyć już bezkarnego panoszenia się tych śmierdzieli. Bydło nie potrafi się zachować w cywilizowanych krajach. Wszędzie zostawia syf i bajzel.
Właściciel powinien zająć się wynajęciem ochrony która zajmie się porządkiem na parkingu i przegoni ukraińskie bydło
Ale to jest problem właściciela parkingu.
problem wyrobow akcyzowych to w miescie problem policji i kas.
To co znajduje się na parkingu , jest tylko i wyłącznie sprawa właściciela parkingu
Ja mogę pozbierać parę aut na złom jak właściciel by się zgodził ????????????
Pędzić to ukraińskie bydło jak najdalej od Polski. Dosyć już bezkarnego panoszenia się tych śmierdzieli. Bydło nie potrafi się zachować w cywilizowanych krajach. Wszędzie zostawia syf i bajzel.
Właściciel powinien zająć się wynajęciem ochrony która zajmie się porządkiem na parkingu i przegoni ukraińskie bydło
Ale to jest problem właściciela parkingu.