– Chciałbym zwrócić uwagę na problem samochodów zaparkowanych przy Wybrzeżu Ojca Świętego, od wysokości pętli MZK aż do przejścia dla pieszych przy placu zabaw. Bardzo często kierowcy parkują zaraz przed wspomnianym przejściem, ograniczając widoczność. Najgorsze jest to, że na wysokości przedszkola jest parking, na którym zazwyczaj nie brakuje wolnych miejsc. Kolejnym miejscem, gdzie kierowcy parkują swoje samochody przed przejściem dla pieszych, ograniczając widoczność i blokując jeden pas ruchu, jest ulica Klasztorna. Uczęszczam tą trasą każdego dnia, czasem i po 4 razy i jest to bardzo irytujące, a przy tym niebezpieczne dla przechodniów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Parkują też na trawniku i na całej szerokości chodnika przy transformatorze pomiędzy blokami nr 82 i 86 w ciągu ul. Wybrzeże J.P.II. Pod blokami nr 76 i przed siedzibą PSM zajmują swymi pojazdami również chodniki. Patrole Straży Miejskiej i Policji przejeżdżają tamtędy dziesiątki razy i nie dostrzegają problemu. Szkoda, że powołane do egzekwowania prawa formacje nie wywiązują się ze swoich obowiązków i permanentnie tolerują prostackie zachowania rodem z ukrainy czy innej białorusi.
Parkują też na trawniku i na całej szerokości chodnika przy transformatorze pomiędzy blokami nr 82 i 86 w ciągu ul. Wybrzeże J.P.II. Pod blokami nr 76 i przed siedzibą PSM zajmują swymi pojazdami również chodniki. Patrole Straży Miejskiej i Policji przejeżdżają tamtędy dziesiątki razy i nie dostrzegają problemu. Szkoda, że powołane do egzekwowania prawa formacje nie wywiązują się ze swoich obowiązków i permanentnie tolerują prostackie zachowania rodem z ukrainy czy innej białorusi.