Reklama

Patryk Zatówka znowu błysnął!

Po dwóch medalach w 86. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Patryk Zatówka z Kolpinga FRAC Jarosław odniósł kolejny wielki sukces – został młodzieżowym wicemistrzem Europy w grze podwójnej!

Jarosławski pingpongista w parze z Markiem Badowski przegrał w finale z Turkami – Ibrahimem Gunduzem i Abdullahem Yigenlerem. Pojedynek był bardzo zacięty. Jednak końcówki partii należały do Turków, którzy w kluczowych momentach potrafili zachować więcej zimnej krwi niż Polacy.

– Każdy medal cieszy, w szczególności, kiedy czuję, że jestem w wysokiej formie. 2018 rok jest dla mnie szczęśliwy i niech tak zostanie – powiedział popularny „Zati”.

Patryk wystąpił także w singlu. Dotarł do 1/8 finału, gdzie uległ Grekowi Ioannisowi Sgouropoulosowi 0:4. Rzeczywiście – jak stwierdził P. Zatówka – to jest bardzo udany rok, który kolekcjonuje medale najważniejszych imprez. W swoim dorobku ma już medale seniorskich i młodzieżowych mistrzostw Polski, a teraz dołożył kolejny – srebro mistrzostw Starego Kontynentu U21.

Teraz przed nim kolejne wyzwania. Od 13 marca br. rywalizuje w Spale w ITTF Challenge Polish Open, zaś 27 marca br. tenisistę stołowego Kolpinga FRAC zobaczymy podczas meczu Polska – Chorwacja w Jarosławiu.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama