Po dwóch medalach w 86. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Patryk Zatówka z Kolpinga FRAC Jarosław odniósł kolejny wielki sukces – został młodzieżowym wicemistrzem Europy w grze podwójnej!
Jarosławski pingpongista w parze z Markiem Badowski przegrał w finale z Turkami – Ibrahimem Gunduzem i Abdullahem Yigenlerem. Pojedynek był bardzo zacięty. Jednak końcówki partii należały do Turków, którzy w kluczowych momentach potrafili zachować więcej zimnej krwi niż Polacy.
– Każdy medal cieszy, w szczególności, kiedy czuję, że jestem w wysokiej formie. 2018 rok jest dla mnie szczęśliwy i niech tak zostanie – powiedział popularny „Zati”.
Patryk wystąpił także w singlu. Dotarł do 1/8 finału, gdzie uległ Grekowi Ioannisowi Sgouropoulosowi 0:4. Rzeczywiście – jak stwierdził P. Zatówka – to jest bardzo udany rok, który kolekcjonuje medale najważniejszych imprez. W swoim dorobku ma już medale seniorskich i młodzieżowych mistrzostw Polski, a teraz dołożył kolejny – srebro mistrzostw Starego Kontynentu U21.
Teraz przed nim kolejne wyzwania. Od 13 marca br. rywalizuje w Spale w ITTF Challenge Polish Open, zaś 27 marca br. tenisistę stołowego Kolpinga FRAC zobaczymy podczas meczu Polska – Chorwacja w Jarosławiu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze