Kolejna edycja męskiego różańca miała miejsce 3 października, o godzinie 8 rano. Msza święta w kościele oo. Franciszkanów odbyła się pod przewodnictwem ks. bpa Stanisława Jamrozka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prawdziwą pokutą u głęboko wierzących meżczyzn też procesjonalnie było umartwianie szczególnie w okresie zarazy i klęsk.Różaniec zawsze stanowił domenę wierzących kobiet i dzieci.Mężczyźni tworzyli stowarzyszenia biczowników gdzie obnażeni do pasa z zasłonietą twarzą dla niepoznania wyposażeni w dyscyplinki czyli biczem z kilkoma rzemykami zakończonymi metalowa kulką śpiewając hymny kościelne wzajemnie okładali się tymi biczami aż do krwi. Następnie pokrwawieni zwracali się błagalnie do Boga błagając o łaskę i miłosierdzie.Każdy taki orszak biczowników szedł za Krzyżem lub chorągwią kościelna w otoczeniu zakonników.Zastanawia mnie jedno dlaczego zawsze i od wieków żeński różaniec zastąpiony został męskim różańcem i to tylko w naszym regionie.Zapewne zmężniały kobiety a ich miejsce zajęli zniewieściali mężczyźni co widać na każdym kroku w naszym mieście.A może biczownicy w naszym mieście są jednak potrzebni
Może wreszcie Pan radny pomodlił się aby Pan Bóg wrócił mu rozum.Oby!
Zajebiście, wydarzenie A.D. 2020. Miejsc pracy i chleba od tego nie przybędzie, ale ducha nie gaście. Alleluja i cała naprzód - jak mawia Ojciec Biznesmen.
You need the understanding and creation of a life that has given you the hands and the mind to explore and work with cookie clicker full games.
Brak słów..Radny niedokołysany umysłowo,a za nim całe stado...I jak ma być dobrze w tym mieście?Niech sie modli o napływ szarych komórek najlepiej!
Ale jaja, w innych miastach też są takie pielgrzymki czy tylko w Przemyślu
Taki wstyd na całą Polskę. Aż się wierzyć nie chce, że tylu walniętych chłopów jest w XXI wieku.Jedźcie na Bliski Wschód wojować z niewiernymi i nawracajcie tam aby czcili tę waszą Żydówkę. To by się działo!
tesz są w jarosławskiej kolegiacie tylko do okoła kościoła. Bocho jeszcze nie wpadł na pomysł wymarszu w miasto z sektą
Czy aby wewnątrz kościoła nie obowiązują zakrycia ust i nosa? Czy ci męscy rozannicy nie złamali obowiązującego prawa?
zawsze mowili mi ...aly jestes durny hm ... jest nas wiecej
Prawdziwą atrakcja i to nie tylko duchowa ale tez turystyczną byłby przemarsz biczowników ulicami miasta.Ciekawe to by było nie tylko dla krajowych turystów ale także żarliwi przyjeżdzali by nie tylko z Europy.Miasto byłoby na ustach milionów a turystów o wiele więcej niż mógłby pomieścić Przemyśl.Cały splendor spadłby na pana Radnego.Czyli chwała w chwale jak mawia mój Dziadek
widze jednego opętanego z czerwonymi oczami na 6 foto. Taki mały blondas a już opętany
widzę wielu do których Bóg musiał mieć duże zaufanie ,że ustami kapłana im przebaczył ich grzechy ,może gdyby wpierw poszli do swych ofiar prosić o wybaczenie to zrozumiałbym tę pokutę ,ale oni poszli do kapłana i dostali rozgrzeszenie a ofiarom się śmieją w twarz ,Sa dalej butni i zarozumiali ,czyli nawet pokuta nie została odbyta.Teraz myślą ,że jak przejdą ulicami w koszulkach z Najświętsza to im inni wybaczą ....
Prawdziwą pokutą u głęboko wierzących meżczyzn też procesjonalnie było umartwianie szczególnie w okresie zarazy i klęsk.Różaniec zawsze stanowił domenę wierzących kobiet i dzieci.Mężczyźni tworzyli stowarzyszenia biczowników gdzie obnażeni do pasa z zasłonietą twarzą dla niepoznania wyposażeni w dyscyplinki czyli biczem z kilkoma rzemykami zakończonymi metalowa kulką śpiewając hymny kościelne wzajemnie okładali się tymi biczami aż do krwi. Następnie pokrwawieni zwracali się błagalnie do Boga błagając o łaskę i miłosierdzie.Każdy taki orszak biczowników szedł za Krzyżem lub chorągwią kościelna w otoczeniu zakonników.Zastanawia mnie jedno dlaczego zawsze i od wieków żeński różaniec zastąpiony został męskim różańcem i to tylko w naszym regionie.Zapewne zmężniały kobiety a ich miejsce zajęli zniewieściali mężczyźni co widać na każdym kroku w naszym mieście.A może biczownicy w naszym mieście są jednak potrzebni
Może wreszcie Pan radny pomodlił się aby Pan Bóg wrócił mu rozum.Oby!
Zajebiście, wydarzenie A.D. 2020. Miejsc pracy i chleba od tego nie przybędzie, ale ducha nie gaście. Alleluja i cała naprzód - jak mawia Ojciec Biznesmen.