Reklama

Pechowy piątek na drogach powiatu. Dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzeń drogowych, do których doszło na drogach powiatu lubaczowskiego w miniony piątek, 11 sierpnia.

Pierwsze miało miejsce przed g. 13 w miejscowości Bihale. Jej 33-letni mieszkaniec podróżujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten przewrócił się. Mężczyzna trafił do szpitala. Wiadomo, że w chwili zdarzenia nie był trzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego prawie 2 promile.

Inne groźne w skutkach zdarzenie miało tego dnia miejsce w Lubaczowie na ul. Kościuszki. Tu doszło z kolei do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń miejscowej policji wynika, że kierujący dostawczym volkswagenem 54-letni obywatel Ukrainy, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem. Ten drugi, 22-latek z gminy Wielkie Oczy, doznał obrażeń i trafił do szpitala. Wiadomo, że obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Reklama


fot.KPP Lubaczów
Do wypadku doszło na ulicy Kościuszki w Lubaczowie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama