Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzeń drogowych, do których doszło na drogach powiatu lubaczowskiego w miniony piątek, 11 sierpnia.
Pierwsze miało miejsce przed g. 13 w miejscowości Bihale. Jej 33-letni mieszkaniec podróżujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ten przewrócił się. Mężczyzna trafił do szpitala. Wiadomo, że w chwili zdarzenia nie był trzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego prawie 2 promile.
Inne groźne w skutkach zdarzenie miało tego dnia miejsce w Lubaczowie na ul. Kościuszki. Tu doszło z kolei do zderzenia dwóch pojazdów. Z ustaleń miejscowej policji wynika, że kierujący dostawczym volkswagenem 54-letni obywatel Ukrainy, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem. Ten drugi, 22-latek z gminy Wielkie Oczy, doznał obrażeń i trafił do szpitala. Wiadomo, że obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

fot.KPP Lubaczów
Do wypadku doszło na ulicy Kościuszki w Lubaczowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze