Ułańską fantazją popisał się młody mieszkaniec powiatu przemyskiego, który za spowodowanie zagrożenie na drodze z miejsca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
W niedzielę, 24 bm., o godzinie 5 patrol przemyskiej drogówki zmierzył prędkość kierującego osobowym bmw. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy samochód w terenie zabudowanym, na obwodnicy Przemyśla, jechał z prędkością 161 km/h.
– Zatrzymany do kontroli drogowej 19-latek przyznał się do przekroczenia prędkości na drodze z ograniczeniem do 70 km/h – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka z tutejszej policji. – Przyjął mandat karny w wysokości 500 zł i przewidziane taryfikatorem punkty karne w liczbie 10 – dodaje.
W myśl nowych przepisów funkcjonariusze odebrali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Dokument zostanie przekazany organowi, który je wydał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze