Reklama

Pędził 161 km/h na przemyskiej obwodnicy. Stracił „prawko”

27/05/2015 17:30

Ułańską fantazją popisał się młody mieszkaniec powiatu przemyskiego, który za spowodowanie zagrożenie na drodze z miejsca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

W niedzielę, 24 bm., o godzinie 5 patrol przemyskiej drogówki zmierzył prędkość kierującego osobowym bmw. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy samochód w terenie zabudowanym, na obwodnicy Przemyśla, jechał z prędkością 161 km/h.

– Zatrzymany do kontroli drogowej 19-latek przyznał się do przekroczenia prędkości na drodze z ograniczeniem do 70 km/h – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka z tutejszej policji. – Przyjął mandat karny w wysokości 500 zł i przewidziane taryfikatorem punkty karne w liczbie 10 – dodaje.

Reklama

W myśl nowych przepisów funkcjonariusze odebrali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Dokument zostanie przekazany organowi, który je wydał.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama