Reklama

Pielgrzymi z Mościsk modlą się o pokój [GALERIA ZDJĘĆ]

Rozpoczął się odpust w Kalwarii Pacławskiej. Grupy pątników, głównie z Archidiecezji Przemyskiej, 12.08 b.r. po mszach porannych w kościołach parafialnych wyruszyły w kierunki Sanktuarium Matki Bożej.

Najliczniejszą grupę z Mościsk prowadził metropolita przemyski ks. arcybiskup Adam Szal. Na wysokości Pikulic głosił kazanie w drodze.

Mówił między innymi o potrzebie pokoju w ludzkim sercu, pokoju na świecie, a w szczególności o potrzebie pokoju w Ukrainie. Zachęcał do modlitwy w tych intencjach.

Uroczystości odpustowe potrwają do 15 sierpnia.   


AW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-12 14:13:22

    Modlitwa jest BARDZO DOBRA i zawsze mile widziana tudzież słyszana jednakowoż jest jeden ''mały'' problem z tym, a mianowicie,  jak jest powiedziane: ''BÓG NIE SŁUCHA MODLITW MIĘSOŻERCÓW !!!''. tak więc...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-12 14:39:40

    Ps. I jeszcze tylko jeden cytat.''Każdej niedzieli modlimy się o światło, aby wiodło nas na ścieżce, którą stąpamy. Dosyć mamy już wojen, nie chcemy się bić, ale objadamy się martwymi ciałami'' - George Bernard Shaw

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama