Rozpoczął się odpust w Kalwarii Pacławskiej. Grupy pątników, głównie z Archidiecezji Przemyskiej, 12.08 b.r. po mszach porannych w kościołach parafialnych wyruszyły w kierunki Sanktuarium Matki Bożej.
Najliczniejszą grupę z Mościsk prowadził metropolita przemyski ks. arcybiskup Adam Szal. Na wysokości Pikulic głosił kazanie w drodze.
Mówił między innymi o potrzebie pokoju w ludzkim sercu, pokoju na świecie, a w szczególności o potrzebie pokoju w Ukrainie. Zachęcał do modlitwy w tych intencjach.
Uroczystości odpustowe potrwają do 15 sierpnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Modlitwa jest BARDZO DOBRA i zawsze mile widziana tudzież słyszana jednakowoż jest jeden ''mały'' problem z tym, a mianowicie, jak jest powiedziane: ''BÓG NIE SŁUCHA MODLITW MIĘSOŻERCÓW !!!''. tak więc...
Ps. I jeszcze tylko jeden cytat.''Każdej niedzieli modlimy się o światło, aby wiodło nas na ścieżce, którą stąpamy. Dosyć mamy już wojen, nie chcemy się bić, ale objadamy się martwymi ciałami'' - George Bernard Shaw
Modlitwa jest BARDZO DOBRA i zawsze mile widziana tudzież słyszana jednakowoż jest jeden ''mały'' problem z tym, a mianowicie, jak jest powiedziane: ''BÓG NIE SŁUCHA MODLITW MIĘSOŻERCÓW !!!''. tak więc...
Ps. I jeszcze tylko jeden cytat.''Każdej niedzieli modlimy się o światło, aby wiodło nas na ścieżce, którą stąpamy. Dosyć mamy już wojen, nie chcemy się bić, ale objadamy się martwymi ciałami'' - George Bernard Shaw