Wczoraj, 12 stycznia, w przychodni Wojewódzkiego Szpitala im. św. o Pio w Przemyślu pierwsza grupa pracowników administracji i personelu medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu zaszczepiła się przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2.
– Wkrótce kolejne szczepienia i kolejne dawki – zaznacza rzecznik WSPR w Przemyślu Marek Janowski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kroliki doświadczalne +A miny! Jakies niewyraźne
To z całego personelu medycznego w Przemyślu tylko 12 osób z pogotowia sie zaszczpepiło? NARODOWA STRATEGIA SZCZEPIEŃ
YOUTUBE,COM - 90% LEKARZY NIE CHCE SIĘ SZCZEPIĆ DUDA TEŻ NIE CHCE SIĘ SZCZEPIĆ RZĄD MORAWIECKIEGO MA PROBLEM
PORTUGALSKA PIELĘGNIARKA ZMARŁA ''NAGLE'' PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI NA COVID -19 - ODKRYWAMY ZAKRYTE.COM
Bo przecież powszechnie wiadomo, że panowie boją się igły
Droga Aniu, ja wolę doświadczyć szczepienia niż covid-u
Covid nie zabier ani nie dodaje rozumu!On sprawdza czy go masz! Sprawdz smiertelnosc tej choroby i zacznij sie bać wszystkiego innego co naprawdę zaraża ludziom przez tą nakręconą w mediach psychozę
MEGA SUKCES PO 3 TYGODNIACH DOSTALI JEDNĄ ALBO 2 FIOLKI IROBIĄ WIELKI SZUM, ILU TAM JEST PRACOWNIKÓW..
Sęk w tym Aniu, że covid niektórym zabiera rozum, innym sprawność i wielu życie, włącz myślenie
Naprawdę nie ma się czym chwalić, żenada
TAK dokladnie trzeba włączyc myslenie a wyłączyć TV
Kroliki doświadczalne +A miny! Jakies niewyraźne
Wszyscy ?
To z całego personelu medycznego w Przemyślu tylko 12 osób z pogotowia sie zaszczpepiło? NARODOWA STRATEGIA SZCZEPIEŃ