Reklama

Pierwsi pracownicy pogotowia w Przemyślu już zaszczepieni [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 12 stycznia, w przychodni Wojewódzkiego Szpitala im. św. o Pio w Przemyślu pierwsza grupa pracowników administracji i personelu medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu zaszczepiła się przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2.

– Wkrótce kolejne szczepienia i kolejne dawki – zaznacza rzecznik WSPR w Przemyślu Marek Janowski.

– A wszystko po to, by móc jeszcze pewniej służyć pomocą tym, którzy na nią oczekują! – dodaje.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2021-01-13 13:06:55

    Kroliki doświadczalne +A miny!  Jakies niewyraźne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-01-13 15:49:19

    Wszyscy ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kas6 - niezalogowany 2021-01-13 16:57:57

    To z całego personelu medycznego  w Przemyślu  tylko  12 osób  z pogotowia  sie zaszczpepiło? NARODOWA STRATEGIA  SZCZEPIEŃ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama