Najważniejszą potrzebą była woda – zwłaszcza dla pacjentów zmagających się z Covid-19. Brakuje jednak także środków higienicznych, bielizny, piżam i in.
Jako jedna z pierwszych na prośbę Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu odpowiedziała Aneta Bik, właścicielka hurtowni warzyw i owoców oraz artykułów spożywczych.
– Pani Aneta zapytała tylko, jakiej pojemności mają być butelki, i za godzinę dostawa była już u nas. Dziękujemy za paletę wody – mówi rzecznik szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze