Reklama

Pierwsze dary dla samotnych pacjentów przemyskiego szpitala [ZDJĘCIA]

Najważniejszą potrzebą była woda – zwłaszcza dla pacjentów zmagających się z Covid-19. Brakuje jednak także środków higienicznych, bielizny, piżam i in.

Jako jedna z pierwszych na prośbę Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu odpowiedziała Aneta Bik, właścicielka hurtowni warzyw i owoców oraz artykułów spożywczych.

– Pani Aneta zapytała tylko, jakiej pojemności mają być butelki, i za godzinę dostawa była już u nas. Dziękujemy za paletę wody – mówi rzecznik szpitala.

Jak możesz pomóc osamotnionym pacjentom przemyskiej placówki?
Dowiesz się tu: Szpital prosi o pomoc dla pacjentów, których nikt nie odwiedza


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama