Dzisiaj, 15 grudnia br., w samo południe pierwsi chętni mogli zaznajomić się z taflą sztucznego lodowiska przy ul. Sanockiej w Przemyślu.
Na inaugurację zagościło na nim kilkanaście osób. Przede wszystkim młodzieży. Z każdą godziną jednak chętnych przybywało. W kolejne dni obiekt będzie czynny od g. 10 do g. 21. Warto widzieć, że wypożyczalnia sprzętu znajduje się na miejscu, zaś ceny biletów i inne usługi prezentujemy na poniżej grafice.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze