Reklama

Pierwsze ślizgi na lodzie przy Sanockiej [ZDJĘCIA]

Dzisiaj, 15 grudnia br., w samo południe pierwsi chętni mogli zaznajomić się z taflą sztucznego lodowiska przy ul. Sanockiej w Przemyślu.

Na inaugurację zagościło na nim kilkanaście osób. Przede wszystkim młodzieży. Z każdą godziną jednak chętnych przybywało. W kolejne dni obiekt będzie czynny od g. 10 do g. 21. Warto widzieć, że wypożyczalnia sprzętu znajduje się na miejscu, zaś ceny biletów i inne usługi prezentujemy na poniżej grafice.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/12/2024 16:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama