Katarzyna Kiełczewska, na co dzień uczennica Zespołu Szkół Technicznych w Przemyślu, zajęła wysokie, 2. miejsce, w kategorii warkoczyków i plecionek na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego, które odbyły się w Poznaniu 19 kwietnia.
Kasia Kiełczewska jest uczennicą 3 klasy ZST w Przemyślu. Fryzjerstwo to jej pasja, jest odważna i lubi eksperymentować. Drugie miejsce w poznańskim konkursie to nie pierwsze wyróżnienie, jakie dziewczyna ma na swoim koncie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kasia uczy się w Zespole Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu przy ulicy Bakończyckiej 11...Zespołu Szkół Technicznych nie ma już dawno...a Kasia najlepsza jest i basta ;)
A zarejestrowała już swoje usługi na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich LadyTime.pl n( http://ladytime.pl )? Ta wyszukiwarka obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, więc warto skorzystać z takiej reklamy.
Kasia uczy się w Zespole Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu przy ulicy Bakończyckiej 11...Zespołu Szkół Technicznych nie ma już dawno...a Kasia najlepsza jest i basta ;)
A zarejestrowała już swoje usługi na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich LadyTime.pl n( http://ladytime.pl )? Ta wyszukiwarka obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, więc warto skorzystać z takiej reklamy.