Pary, które 10 i 11 lutego br. przeżywały w Jarosławiu swoje jubileusze małżeńskie, stanowią piękny przykład dla młodych par wstępujących w związki małżeńskie i dowodzą, że zgodne, pełne szacunku życie we dwoje, choć niekiedy obarczone trudnościami, warte jest wyrzeczeń.
Złote i diamentowe gody świętowało łącznie 8 par małżeńskich. To: Irena i Bronisław Kozdroniowie (diamentowe gody), Władysława i Władysław Kubasowie, Marta i Marian Czechowie, Helena i Tadeusz Kuniowie, Maria i Henryk Mendykowie, Agata i Tadeusz Giecowie, Katarzyna i Bogdan Urbaniakowie oraz Elżbieta i Roman Śliwińscy.
Jubilatom burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu Ewa Rokoszyńska nie szczędzili ciepłych słów, przekazując na ich ręce kwiaty, listy gratulacyjne raz najserdeczniejsze życzenia. Parom gratulowano pięknej rocznicy i winszowano wytrwałości, zdrowia i pomyślności oraz pięknych chwil w gronie rodziny. Nie zabrakło symbolicznej lampki szampana. Uroczystość uświetniły swoim występem solistki Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, które zaprezentowały piosenki o miłości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze