Reklama

Pierwsze w tym roku medale dla małżeństw wręczone

Pary, które 10 i 11 lutego br. przeżywały w Jarosławiu swoje jubileusze małżeńskie, stanowią piękny przykład dla młodych par wstępujących w związki małżeńskie i dowodzą, że zgodne, pełne szacunku życie we dwoje, choć niekiedy obarczone trudnościami, warte jest wyrzeczeń.

Złote i diamentowe gody świętowało łącznie 8 par małżeńskich. To: Irena i Bronisław Kozdroniowie (diamentowe gody), Władysława i Władysław Kubasowie, Marta i Marian Czechowie, Helena i Tadeusz Kuniowie, Maria i Henryk Mendykowie,  Agata i Tadeusz Giecowie, Katarzyna i Bogdan Urbaniakowie oraz Elżbieta i Roman Śliwińscy.

Jubilatom burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt  oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu Ewa Rokoszyńska nie szczędzili ciepłych słów, przekazując na ich ręce kwiaty, listy gratulacyjne raz najserdeczniejsze życzenia. Parom gratulowano  pięknej rocznicy i winszowano wytrwałości, zdrowia i pomyślności oraz pięknych chwil w gronie rodziny. Nie zabrakło symbolicznej lampki szampana. Uroczystość uświetniły swoim występem solistki Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, które zaprezentowały piosenki o miłości.
 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/03/2025 08:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama