Reklama

Pierwsze zawody Biegowego Grand Prix Przemyśla za nami

13/04/2015 10:08

Blisko 80 zawodników wystartowało w sobotę, 11 kwietnia, w Biegowym Grand Prix Przemyśla. Zawody odbywały się na stadionie Juwenii. Kolejna edycja w czerwcu.

Najmłodsi biegacze zmagali się na dystansie 400 m, starsi mieli do pokonania 1000 i 3000 m. Kobiety zmierzyły się również w sztafecie 4 x 400 m. Zawody oceniali profesjonalni sędziowie, zastosowano również profesjonalny pomiar czasu.
W sztafecie pierwsze miejsce zajął team TEMPO 5. Na dystansie 400 m najlepiej spisali się: Michał Badlik i Julia Magda, na 1000 m – Stanisław Jaźwiecki i Justyna Strzelec, a 3000 m – Michał Mielnikiewicz i Maria Szumada.
Biegom dopisali także kibice oraz pogoda. Kolejne edycje Grand Prix Przemyśla przeprowadzone zostaną w kolejne soboty: 13 czerwca, 1 sierpnia i 5 września. Po ostatnim mityngu odbędzie się dekoracja zwycięzców.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama