Reklama

Pierwszy taki wysyp grzybów od lat! [ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW]

– Jestem grzybiarą od lat to do tej pory nie było takiego wysypu jak w tym roku – pisze nasza Czytelniczka Kamila.

Pani Kamila grzyby zebrała dziś, 21 bm., w okolicach Oleszyc. – Wszystkie zdrowe, no i oczywiście same prawdziwki. Będą pyszne przetwory i suszone grzybki na święta. Postanowiłam wysłać zdjęcie do Was, ponieważ sama jestem grzybiarą od lat i do tej pory nie było takiego wysypu jak w tym roku – pisze.

Swoimi zbiorami pochwaliła sie także Pani Krystyna Gumienny. – To było w niedzielę w Birczy. 8 grzybów miało kapelusze tak duże jak głowa. Są zdrowe, już wysuszone, zamrożone i marynowane, niektore oczywiście na sosik – mówi.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szeptunka - niezalogowany 2017-09-22 09:05:14

    Taki wysyp grzybów zwiastuje rychłą wojnę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    elephant - niezalogowany 2017-09-22 15:01:06

    Mialem nosa w tym roku wybralem sie do Polski na grzyby to byl strzal w tzw dziesiatke

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ula - niezalogowany 2017-09-23 23:23:35

    Moja babcia też tak mówiła i przed drugą wojną światową też był ogromny wysyp grzybów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama