– Jestem grzybiarą od lat to do tej pory nie było takiego wysypu jak w tym roku – pisze nasza Czytelniczka Kamila.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taki wysyp grzybów zwiastuje rychłą wojnę.
Mialem nosa w tym roku wybralem sie do Polski na grzyby to byl strzal w tzw dziesiatke
Moja babcia też tak mówiła i przed drugą wojną światową też był ogromny wysyp grzybów
też mam takiego nosa coś mi się nie podoba
Taki wysyp grzybów zwiastuje rychłą wojnę.
Mialem nosa w tym roku wybralem sie do Polski na grzyby to byl strzal w tzw dziesiatke
Moja babcia też tak mówiła i przed drugą wojną światową też był ogromny wysyp grzybów