Reklama

Pies pewnie by nie przeżył, gdyby w porę nie nadeszła pomoc [ZDJĘCIA]

Policjanci i strażacy wydostali czworonoga z „pułapki”. Zwierzę wpadło do lisiej jamy i nie mogło się z niej wydostać o własnych siłach.

Odgłosy skamlącego psa, dobiegające z pobliskiego lasu, zaniepokoiły mieszkańca Połomi w powiecie strzyżowskim. We wtorek, 14 listopada, razem z sąsiadem udał się w miejsce, z którego dochodziło wycie zwierzęcia. Okazało się, że w lesie znajduje się pies, który wpadł do lisiej jamy i nie może się z niej wydostać, bo osunęła się do niej ziemia. Mężczyźni o znalezionym w leśnym gąszczu czworonogu powiadomili dyżurnego strzyżowskiej komendy. Ostatecznie zwierzę wydostali z „pułapki” policjanci z posterunku w Czudcu wespół ze strażakami. Zostało ono przekazane pod opiekę placówce weterynaryjnej.

 

Reklama


fot.PSP Strzyżów
Zwierzę wydostali z \"pułapki\" strażacy ze Strzyżowa i policjanci z posterunku w Czudcu.


fot.PSP Strzyżów
Pies został przekazany pod opiekę weterynarza.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PL - niezalogowany 2017-11-16 13:03:47

    Brawo panowie. Mama nadzieję, że psiak szybko wróci do pełni sił

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pola - niezalogowany 2017-11-17 12:10:27

    super ludzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości