– Mamy co jakiś czas falę upałów, tymczasem ludzie wciąż zapominają, ze zwierzętom też jest gorąco i zostawiają psy w zamkniętych, nagrzanych autach, a to przecież jest przestępstwem. Powinniśmy nie bać się reagować, widząc zwierzę zamknięte w aucie, i jeśli właściciel jednak się nie pojawia, zawiadomić strażników miejskich czy policję.
Jeśli zachodzi stan wyższej konieczności, czyli wyraźnie widać, że zwierzakowi trzeba jak najszybciej pomóc, służby te mogą wybić szybę w samochodzie, by go uwolnić – przypomina przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze