Uwaga, kierujący! Minione święto, dzień zaduszny i wydłużony weekend sprawiają, że ruch na drogach jest wzmożony, zwłaszcza w okolicach cmentarzy. Samochody parkujące przy jezdni ograniczają widoczność. Uwaga, piesi! Więcej rozwagi! Art. 14 Prawa o ruchu drogowym zabrania pieszym: wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych; spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przepraszam ale "piesze" czy "piesi" ?
To nie upoważnia do tego żeby chodzili po ulicy... Są od tego przejścia...Przyjdzie co do. Czego kierowca będzie winny jak dojdzie do wypadku.
Mam wrażenie że kierujący też nie za bardzo dostosował prędkośclć do miejsca i warunków
nie cierpię tych szpicli z kamerkami, zwykle wrzucają do sieci filmy nie ku przestrodze ale z powodu urażonej dumy nieomylnego kierowcy przy okazji sami łamiąc przepisy. Zachowanie szczególnej ostrożności w okolicy cmentarza w dniach gdzie natężenie ruchu pieszego i samochodowego jest olbrzymie to Pański obowiązek.
No dobrze, zachowanie szczególnej ostrożności to jedno ale piesi idący przez środek jezdni przy natężonym ruchu bez przejścia dla pieszych to czysta głupota... dobrze że jest właśnie ta kamera, pokazuje ona bezmyślność niektórych pieszych.
Pokazanie przykładu złego zachowania to szpiclowanie ? Te panie nie zdawały sobie sprawy z możliwych następstw ich nie ostrożności echhhh
Najlepsze w tym wszystkim ze jakby doszło do potrącenia to przyjedzie milicja i zabierają prawo jazdy heh Polska Polska
Najlepiej jakby na luzie jechał pod górę haha
Babciom spieszno na cmentarz.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Przepraszam ale "piesze" czy "piesi" ?