Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 17 na ul. Grunwaldzkiej. 70-letni pieszy został ciężko ranny w wyniku potrącenia przez kierowcę renault.
23-latek kierujący renault, który jechał w kierunku centrum miasta, zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych, prawdopodobnie nie zauważył wchodzącego na przejście mężczyzny. Kierujący pomimo manewru hamowania potrącił pieszego prawą stroną pojazdu.
70-latek został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Miał we krwi 2,8 promila alkoholu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wracał pijany ze Szwejka i tak się kończą te manewry.. zamiast tv oglądać to chodzą stare dziady do tej osiedlowej meliny chlac..
Hehe napic sie nie można??? Szyby paruja w autach słaba widoczność na jezdni.I tak mnie to dziwi ze jeszcze nikt nie napisał o wieku kierowcy.
Osiedlowa malina hahahaha dobre ... niestety panowie nie mają innego baru na osiedlu więc chodzą do Szweja
Nie ma w tym miejscu sygnalizacji, a i samo przejście jest niewidoczne ponieważ nie ma tam oświetlenia. Wczorajsze warunki były trudne. Wystarczyłoby zainstalować tam lampę podobną do tych, jakie zostały zainstalowane na przejściach dla pieszych w ciągu ul. Świętego Jana. Z tego przejścia korzysta mnóstwo osób starszych idąc na zakupy do Piotrusia Pana, albo w drugą stronę do sklepu Maciuś, albo aptek zlokalizowanych po obu stronach ulicy Grunwaldzkiej.
No i co z tego że był pijany??!!! Trzeba uważać na drodze a szczególnie na przejściach dla pieszysz! Jeździć ostrożnie!
Z tego co wiem zakazu chodzenia po alkoholu jeszcze nie ma... jeżeliierowca potrącił go na przejsciu dla pieszych, to ja nie widzę powodu aby szkalować człowieka, bo był nietrzeźwy. A gdyby był niepełnosprawny umysłowo, fizycznie, był starszy lub w inny sposób odbiegał od przyjętej "normy" to również byłby powód do szkalowania człowieka ?
Dokładnie,każdy z nas mógłby coś wypić i przechodzić przez przejście.Gość nie wtargnął na jezdnię tylko przechodził na wyznaczonym przejściu gdzie pieszy ma pierwszeństwo o czym warto pamiętać.Ewidentna wina kierowcy.
Zauważyłem dość ciekawą prawidłowość . Otóż , gdy tylko pojawi się podobny temat , to jest pewne ,że będzie zaraz wiele , wiele komentatorów, tzw. ' znawców tematu ".Informacja dla dziennikarzy ,chcecie widzieć aktywność internautów, to tylko takie tematy . Gwarancja ożywienia 100%
Nie wiem co Cię dziwi? Są pewne tematy, które są społecznie nieakceptowalne i wzbudzają zainteresowanie czytelników. Przypuszczam, że sam od niedawna obsługujesz internety, stąd Twoje wielkie odkrycie.... zaczekaj, aż odkryjesz ciemne strony internetu... wtedy dopiero zauważysz ciekawą prawidłowość....
to czyja wina? nie ma zakazu poruszania się w stanie nietrzeźwości, zwłaszcza na oznakowanym przejściu dla pieszych.
@ Jacek, w mieście nie ma obowiązku noszenia odblasków, tylko poza obszarem zabudowanym. Także nie szukaj dziury w całym.
Wracał pijany ze Szwejka i tak się kończą te manewry.. zamiast tv oglądać to chodzą stare dziady do tej osiedlowej meliny chlac..
Hehe napic sie nie można??? Szyby paruja w autach słaba widoczność na jezdni.I tak mnie to dziwi ze jeszcze nikt nie napisał o wieku kierowcy.
Osiedlowa malina hahahaha dobre ... niestety panowie nie mają innego baru na osiedlu więc chodzą do Szweja