Reklama

Pijana wjechała w ogrodzenie. Miała ponad 4 promile

Do zdarzenie doszło 15 bm., po godz. 18, w miejscowości Tarnawa Górna.

Kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i uderzyła w ogrodzenie posesji. 

41-latka nie ucierpiała, okazało się natomiast, że jest pijana. W organizmie miała ponad 4 promile alkoholu.

Mieszkance powiatu sanockiego grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Czynności w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Zagórzu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości