Reklama

Pijanego kierowcę ujęli świadkowie zdarzenia

Miał 1,92 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo to postanowił wsiąść za kółko. Skończyło się na staranowaniu ogrodzenia i areszcie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, 12 lutego. 30-letni kierowca peugeota w stanie nietrzeźwości wjechał w ogrodzenie oraz w skrzynkę gazową i elektryczną na jednej z posesji w Boratynie, a następnie odjechał w kierunku Rokietnicy. Nie uszło to uwadze świadków całego zajścia, którzy wezwali policję.

Mężczyzna, mieszkaniec gminy Chłopice, finalnie został ujęty przez świadków nieopodal miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Jak informuje jarosławska policja, o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Na razie zastosowano wobec sprawcy środki zapobiegawcze w postaci nakazu powstrzymywania się od prowadzenia pojazdów mechanicznych i zakazu opuszczania kraju.

Reklama

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2024 16:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama