Przed sądem stanie 35-letni mieszkaniec Przemyśla, który w trakcie interwencji domowej znieważył funkcjonariuszy. Alkomat wskazał ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.
W sobotę wieczorem funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zostali skierowani do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie miało dojść do awantury domowej. Patrol podjął interwencję wobec awanturującego się młodego mężczyzny, który zachowywał się agresywnie wobec przebywających w mieszkaniu osób, jak również policjantów. Mężczyzna nie podporządkował się także poleceniom policjantów, a ponadto znieważał ich i szarpał.
35-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a kilka dni później prokurator postawił mu zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenia.
Kodeks karny przewiduje za to karę grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 3 lat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oczywiście,żona była niewinna,a on sie wku....il ot tak dla zabawy
MIĘSO - SAI BABA MÓWI DO ZACHODU - LORDASTER.REPUBLIKA.PL
Przecież policjant go zaczepia a nie on policjanta to ono chodzi mnie jakby ktoś gryźć to bym się bronił bo nie wiadomo czy szczepiony
Oczywiście,żona była niewinna,a on sie wku....il ot tak dla zabawy
MIĘSO - SAI BABA MÓWI DO ZACHODU - LORDASTER.REPUBLIKA.PL
Pewnie zupa była zasłona