Reklama

Pijany gość weselny zabrał samochód członka orkiestry

Pijany 25-latek przejażdżkę zakończył w przydrożnym rowie. O jego losie zadecyduje sąd.

25-latek w nocy z 30 na 31 lipca bawił się na weselu w Kątach. W pewnym momencie wykorzystał nieuwagę jednego z członków orkiestry i zabrał mu kluczyki do samochodu. Kiedy właściciel zauważył ich brak, wrócił do domu po zapasowe. Wtedy 25-latek wsiadł do fiata i wybrał się na przejażdżkę. W Tokach stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Na szczęście nie doznał obrażeń.  

Mieszkaniec gminy Nowy Żmigród miał  2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie za zabór cudzego pojazdu i jego krótkotrwałe użycie, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do winy. Mężczyzna był już wcześniej karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 


fot.KPP Jasło
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama