Reklama

Pijany kierowca chciał ukryć się w rzepaku

21/06/2016 15:30

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego lubaczowskiej komendy po krótkim pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

Wczoraj przed godz. 21, lubaczowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że z Cieszanowa w kierunku Dachnowa samochodem marki Volkswagen Passat jedzie nietrzeźwy kierowca. Pomimo, że funkcjonariusze skierowani na miejsce dawali kierowcy sygnał do zatrzymania, ten odjechał. Zjechał w polną drogę, następnie na pole, gdzie wysiadł z samochodu i chciał się ukryć w rzepaku. Policjanci użyli psa służbowego, który do tego nie dopuścił. Badanie stanu trzeźwości u 56-latka dało wynik ponad 2 promili alkoholu w organizmie. 


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama