W niedzielę, 18 czerwca, w Pełnatyczach, powiecie przeworskim pijany kierowca audi na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, a na koniec dachował.
Szczegółowe okoliczności niedzielnego wypadku, o którym informację dyżurny przeworskiej policji odebrał po g. 23, ustala aktualnie policja. Wiadomo, że 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego jadący z 27-letnia pasażerką, również z powiatu przeworskiego, na drodze powiatowej w Pełnatyczach stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował, a podróżujący nim zostali odtransportowani przez załogę pogotowia do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu. 32-latka czekają najprawdopodobniej dotkliwe konsekwencje, gdyż zdecydował się usiąść za kółkiem po spożyciu napojów procentowych. Badanie stanu trzeźwości kierowcy nie pozostawiło wątpliwości. Miał w organizmie blisko promil alkoholu.

fot.KPP Przeworsk
Audi po wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze