Reklama

Pijany kierowca dachował audi

W niedzielę, 18 czerwca, w Pełnatyczach, powiecie przeworskim pijany kierowca audi na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, a na koniec dachował.

 Szczegółowe okoliczności niedzielnego wypadku, o którym informację dyżurny przeworskiej policji odebrał po g. 23, ustala aktualnie policja. Wiadomo, że 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego jadący z 27-letnia pasażerką, również z powiatu przeworskiego, na drodze powiatowej w Pełnatyczach stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował, a podróżujący nim zostali odtransportowani przez załogę pogotowia do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu. 32-latka czekają najprawdopodobniej dotkliwe konsekwencje, gdyż  zdecydował się usiąść za kółkiem po spożyciu napojów procentowych. Badanie stanu trzeźwości kierowcy nie pozostawiło wątpliwości. Miał w organizmie blisko promil alkoholu.


fot.KPP Przeworsk
Audi po wypadku.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości