Reklama

Pijany kierowca jechał chodnikiem

30/08/2016 10:09

Kierujący oplem młody mężczyzna wjechał na chodnik uszkadzając ogrodzenie posesji. Na widok policji zatrzymał samochód na środku drogi, po czym razem z pasażerem wziął nogi za pas. Nie uciekł daleko. Usłyszał już zarzuty.

– W ub. piątek, po godz. 23, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierującym, jadącym ul. Kościuszki w Łańcucie. Z relacji świadka wynikało, że na jego pas ruchu wjechał opel i się zatrzymał. Zgłaszający chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i powiadomił policję. W tym czasie z samochodu wysiadło dwóch młodych mężczyzn i zaczęło uciekać w boczne uliczki miasta – informuje KPP w Łańcucie.

Ustalono, że kierujący oplem 23-letni mieszkaniec Kosiny jechał całą szerokością drogi, wjeżdżał na pobocze a nawet na chodnik uszkadzając ogrodzenie posesji. Funkcjonariusze policji zatrzymali kierowcę oraz ustalili pasażera, również 23-latka.  Po skontrolowaniu stanu trzeźwości okazało się, że w organizmie kierowcy jest ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości