W miejscowości Srogów Dolny (gmina Sanok) doszło do groźnie wyglądającego wypadku, którego przyczyną był alkohol.
Z ustaleń sanockich policjantów wynika, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Trepczy, znacznie przekroczył dozwoloną tam prędkość i stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna uderzył samochodem w barierę enegrochłonną, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że 22-latek ma w organizmie prawie promil alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ jakiś czas temu zostały mu zatrzymane za kierowanie samochodem... po pijanemu. 22-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze