Reklama

Pijany kierowca roztrzaskał ogrodzenie posesji

W miejscowości Srogów Dolny (gmina Sanok) doszło do groźnie wyglądającego wypadku, którego przyczyną był alkohol.

Z ustaleń sanockich policjantów wynika, że kierujący audi, 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc w kierunku Trepczy, znacznie przekroczył dozwoloną tam prędkość i stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna uderzył samochodem w barierę enegrochłonną, a następnie w ogrodzenie prywatnej posesji. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że 22-latek ma w organizmie prawie promil alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ jakiś czas temu zostały mu zatrzymane za kierowanie samochodem... po pijanemu. 22-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.


fot.KPP Sanok
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości